Pôžička pre študentov

Rýchla pôžička pre študentov

Máte hlavu v smútku z toho, že neviete, ako zabezpečíte kvalitné vzdelanie svojim deťom? Ak už máte na svojom konte úver, hypotéku alebo pôžičku od nebankovej spoločnosti, bude pre vás zrejme náročné postarať sa o študenta na vysokej škole. Nehovoriac o tom, ak máte detí viac a nie len jedno má status študenta. Pre šikovných tu je ale výhodné a rozumné riešenie, a tým je pôžička pre študentov.

Môžete sa pýtať, ako je možné poskytnúť finančnú zábezpeku niekomu, kto nemá vlastný postačujúci príjem a je odkázaný na rodičov alebo brigády. No na druhej strane sa zamyslite nad tým, ako by mohol študovať človek, ktorého rodina nie je schopná finančne zabezpečiť a pokryť výdavky na minimálne päťročnej škole. Študentský život nie je najlacnejší, pretože je potrebné zaplatiť ubytovanie, cestovanie, stravu, notebook, skriptá a tak ďalej. Tieto výdavky by neboli také vysoké, keby študent býval doma, pretože by sa prinajmenšom neplatili dva nájmy za ubytovanie súbežne.

 

Štúdium bez problémov

Na to, aby študent bez finančnej podpory rodičov zvládol štúdium, je priam nevyhnutné, aby pracoval. Rýchlu pôžičku pre študentov síce dostane, no aj tú treba postupne splácať. Jednou z možností je požiadať o študentský úver banku, no tu musíte rátať aj s vyšším úrokom. Banka, avšak nie akákoľvek, poskytne finančnú zábezpeku študentovi len do istej výšky, každá má stanovené iné hranice. Pre získanie vyšších súm už bude študent potrebovať aj ručiteľa, ktorý sa za neho zaručí v prípade nesplácania úveru.     

Niektoré školy dokonca ponúkajú pre svojich študentov pôžičky s nízkym úrokom, ktoré môžu splácať dlhší čas, no byť zaviazaný aj po ukončení školy, keď prídu väčšie výdavky, zrejme nie je najlepší spôsob, ako študentské ťažkosti s financiami vyriešiť. Riešením pre študentov v ekonomickej núdzi môže byť medzinárodná skupina spoločností Ferratum, ktorá ponúka krátkodobé pôžičky na Slovensku pre každého už od roku 2007. Máte strach, že si školu nebudete môcť dovoliť? Obráťte sa na Ferratum!

 

Zabezpečený život

Spoločnosť Ferratum poskytuje krátkodobé pôžičky spravidla každému, študenti nie sú teda žiadnou výnimkou. Pôžičky pre nich sú rovnaké ako pre kohokoľvek iného, podmienkou je mať vek nad devätnásť rokov najneskôr v deň podávania žiadosti o krátkodobú pôžičku. Ďalšie podmienky sú už úplne rovnaké ako pre kohokoľvek iného. Buď študent požiada o peniaze cez sms správu alebo vyplní krátky registračný formulár na stránke www.ferratum.sk. Po obdržaní žiadosti si spoločnosť Ferratum overí vami zadané údaje len jediným telefonátom.

Študenti sa tak nemusia báť, že by si nemohli štúdium dovoliť financovať. Pokiaľ budú mať aspoň nejaký pravidelný príjem, krátkodobá pôžička pre študentov od spoločnosti Ferratum môže znamenať finančné prilepšenie alebo vyriešenie akútnych problémov so študentským životom. Tento druh pôžičky je, ako aj ostatné od Ferratum, rozdelený na dva typy, podľa dĺžky splatenia. Jednou možnosťou je splatiť ju do pätnástich a druhou do tridsiatich kalendárnych dní.

Po overení platobnej disciplíny študenta pri prvej pôžičke, sa môže hranica možnej pôžičky dostať až na tristopäťdesiat eur. Zabezpečte si bezproblémové štúdium a nechajte spoločnosť Ferratum, nech vám pri tom pomôže.