Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Kde získa mamina rýchlu pôžičku, keď je na materskej dovolenke?

Založiť rodinu je v dnešnej dobe veľmi odvážny krok. Uživiť ju je však až hrdinstvo. Neprimerané výplaty, nedostatok práce a vysoké ceny potravín robia zo žitia prežívanie. Prečo si to neuľahčiť? Nemusíte živoriť. Stačí len prísť na spôsob ako si pomôcť. Mamičky na materskej dovolenke už nemusia čakať o hlade na príspevok od štátu. Nákup pre dieťa môžete spraviť aj skôr, než sa vám minú zásoby.


Nemám vysoký príjem, môžem si požičať?

Samozrejme! Spoločnosť Ferratum nerobí rozdiely medzi klientmi. Mamičky na materskej dovolenke boli vo svete pôžičiek dlho zanedbávaná sociálna skupina. Dnes sa vám však otvárajú možnosti rýchlej pôžičky na ktorú nepotrebujete ručiteľa, ani dokladovanie svojho príjmu.

Pre maminy s malým dieťaťom je náročné cestovať. Tento problém už nemusíte riešiť. Pre vybavenie žiadosti o rýchlu pôžičku nemusíte nikam chodiť. Všetko zvládnete cez internet, či mobil. Online formulár je veľmi stručný a vyplniť ho zvládnete za pár minút. Potrebujete mať pri sebe len váš občiansky preukaz, z ktorého vypíšete najhlavnejšie údaje. V prípade, že nemáte internet, pošlete jednoduchú SMS so žiadosťou. Pokiaľ potrebujete peniaze naozaj rýchlo, odporúčame vyplniť aj číslo vášho účtu. Nákup tak môžete spraviť už v nasledujúci deň od podania žiadosti.

 

Potrebujete malú sumu pre akútny nákup?

Žiadny problém! Rýchle pôžičky sú charakteristické nižšími sumami. Vy si tak môžete vybrať finančný obnos od 25 až do 350 € a plienky, výživa, či iné potrebné veci budete mať doma už do 24 hodín. Termín splatnosti závisí od sumy, ktorú si požičiavate. Máte na výber 15, alebo 30 dní. Čím vyšší obnos beriete, tým dlhší čas máte na splatenie. Spoločnosť Ferratum sa Vám snaží všemožne uľahčiť život. Veríme, že sa nám to darí, a vy ste (či budete) s našimi službami spokojní.