Rýchle pôžičky na akýkoľvek účel

Rýchla pôžička do 350 € za pár minút  

Rýchle pôžičky sú pohodlným a dostupným finančným riešením neočakávaných výdavkov, na investovanie a splnenie si túžob a snov. FerratumBank Vám ponúka rýchle riešenie Vašich potrieb prostredníctvom pôžičky určenej na akýkoľvek účel a bez obmedzenia. Rýchlu pôžičku vybavíte za niekoľko minút prostredníctvom online formulára alebo zaslaním SMS. 

 

Rýchla pôžička bez poplatkov, férové jednanie 

Našim cieľom je pomáhať obyčajným ľuďom, ktorí si potrebujú krátkodobo pokryť finančné potreby, investície a splnenie si túžby po pekných a praktických daroch. Sme zástancami férového prístupu a zodpovednosti voči našim klientom a finančným prostriedkom.

Rýchle pôžičky poskytujeme bez skrytých poplatkov a zbytočného dokladovania. Férové jednanie s klientom je pre nás samozrejmosťou už pri podaní žiadosti o rýchlu pôžičku online.

Naše služby poskytujeme tak, aby ste mali všetky údaje o rýchlej pôžičke ihneď k dispozícii. Pri vyplnení prvých údajov rýchlej pôžičky v našom online formulári sa dozviete konečnú splatnú sumu, dĺžku splatnosti vrátane úrokov. Rozhodnutie je potom už len na Vás.

Rýchlu pôžičku si môžete prispôsobiť Vašim potrebám a možnostiam až do výšky 350 €, vyberte si splatnosť od 7 do 30 dní, s možnosťou predĺženia o ďalších 15 alebo až 30 dní. Peniaze získate rychlo, do jednej minuty.

Rýchle pôžičky bez administratívy 

Rýchla pôžička od FerratumBank je výhodným, férovým a ihneď dostupným riešením Vašej finančnej situácie pred výplatou, ktoré nepotrebuje zbytočnú administratívu, zháňanie dokladov a potvrdení.

Môže si ju zobrať žena na materskej dovolenke, je určená pre dôchodcov, zamestnancov, živnostníkov a podnikateľov.

Na vybavenie rýchlej pôžičky Vám stačí občiansky preukaz, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a vek nad 21 rokov

Rýchlu pôžičku môžete požiadať:

 

  • jednoduchým odoslaním žiadosti o pôžičku cez SMS v správnom tvare s udaním potrebných údajov a SMS pôžička je rýchlo vybavená,

 

  • vyplnením online formulára žiadosť o pôžičku, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o splatnosti a výške úrokov.