Rýchle pôžičky na akýkoľvek účel

Rýchla pôžička do 350 € 

Rýchle pôžičky sú pohodlným a dostupným finančným riešením neočakávaných výdavkov, na investovanie a splnenie si túžob a snov. Ferratum Bank Vám ponúka rýchle riešenie Vašich potrieb prostredníctvom pôžičky určenej na akýkoľvek účel a bez obmedzenia. Žiadosť o rýchlu pôžičku vybavíte za niekoľko minút prostredníctvom online formulára alebo zaslaním SMS. 

 

Rýchla pôžička s férovým jednaním

Našim cieľom je pomáhať obyčajným ľuďom, ktorí si potrebujú krátkodobo pokryť finančné potreby, investície a splniť si túžby po pekných a praktických daroch. Sme zástancami férového prístupu a zodpovednosti voči našim klientom a finančným prostriedkom.

Rýchle pôžičky poskytujeme bez skrytých poplatkov a zbytočného dokladovania. Férové jednanie s klientom je pre nás samozrejmosťou už pri podaní žiadosti o rýchlu pôžičku.

Naše služby poskytujeme tak, aby ste mali všetky údaje o rýchlej pôžičke ihneď k dispozícii. Pri vyplnení prvých údajov rýchlej pôžičky prostredníctvom online formulára sa dozviete celkovú dĺžnú čiastku, dĺžku splatnosti vrátane odplát. Rozhodnutie je potom už len na Vás.

Rýchlu pôžičku si môžete prispôsobiť Vašim potrebám a možnostiam až do výšky 350 €, so splatnosťou od 7 do 30 dní a s možnosťou predĺženia o ďalších 15 alebo až 30 dní.

Rýchla pôžička od Ferratum Bank

Rýchla pôžička od Ferratum Bank je výhodným, férovým a ihneď dostupným riešením Vašej finančnej situácie pred výplatou, ktoré nevyžaduje zbytočnú administratívu.

Môže si ju zobrať žena na materskej dovolenke, je určená pre dôchodcov, pre zamestnancov, živnostníkov a podnikateľov. Výhodou pri jej schvaľovaní je jej rýchlosť schválenia.

Na vybavenie rýchlej pôžičky Vám stačí občiansky preukaz, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a vek nad 18 rokov.

O rýchlu pôžičku môžete požiadať:

 

  • jednoduchým odoslaním žiadosti o pôžičku cez SMS v správnom tvare - príklad nájdete tu,

 

  • vyplnením online formulára žiadosť o pôžičku, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o splatnosti a výške úrokov.